Burdur / Burdur

Başkan Ercengiz, Belediye personelinin yeni yılını kutladı

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Halı Sarayı Hizmet Binası ve Sultandere Hizmet Kampüsünde çalışan belediye personeli ile buluşarak yeni yıllarını kutladı.

Başkan Ercengiz, Belediye personelinin yeni yılını kutladı

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Halı Sarayı Hizmet Binası ve Sultandere Hizmet Kampüsünde çalışan belediye personeli ile buluşarak yeni yıllarını kutladı.

Programa Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Duygulu, Ali Say, Hülya Eraslan ile birim müdürleri ve belediye personeli katıldı.

Belediye personeli ile yeni yıl kutlaması için bir araya gelen Başkan Ercengiz yaptığı konuşmada “2022 yılını tamamladık. Burdur’un alt yapı sorunlarının daha çok çözümlendiği bir dönem yaşadık. Bu arada pandemi ile mücadele ettik. Pandemi ile mücadele esnasında belediyemizin kaynaklarının bir kısmını da pandemi ile mücadelede kullandık. Personel arkadaşlarımızın büyük bir bölümü sizlerin o alanda görevlendirilmesini sağladık. Şükürler olsun 2022 yılı bizim açımızdan iyi bir olduğunu düşünüyorum. 2023 yılında ise daha farklı çalışmalara hep birlikte imza atacağız. Çünkü temel alt yapı sorunlarından sadece önümüzde kalan içme suyu yer altı şebekesinin yenilenmesi ile birlikte Burdur Belediyesi üzerine düşen temel alt yapı sorunlarını tamamlamış olup, bundan sonrada üst yapıdaki problemlerin giderilmesi, tesisleşme, yapılaşma belki önümüzdeki süreçte bir fiziki koşulları olan bir hizmet binasını da Burdur Belediye çalışanlarına ve Burdur halkına kazandırılması için mücadele edeceğiz. Ama her ne olursa olsun biz olalım bir başkası olsun Burdur Belediyesi bize göre her zaman vatandaşın kapısını en kolay çaldığı sorunlarının çözümünü en rahat bulabildiği de belki de bu anlamda “sığındığı” kurum olarak görevini yapan bir kurum diye düşünüyorum. Vatandaşımızın sorunlarını gidermek vatandaşımıza hizmet etmek ve vatandaşımızın kolay ve yaşanabilir bir kent algısı içerisinde yaşamasını sağlamak bizim görevimiz bu diye düşünüyorum. Çabamız bu yönde devam ediyor. Birlikte çalışıyoruz. Yeni yılınız kutlu olsun. 2023’e umutla ve huzurla bakalım. 2023 Cumhuriyet’in ikinci yüzyılını karşılayacağımız bir yıl olduğu içinde bizim açımızdan tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları açısından da önemli bir yıl. 2 yüzyıla umutlu ve iyi girelim. Daha müreffeh bir Türkiye hayal ediyoruz amacımızda bu hep birlikte çalışalım sağlıkla huzurla 2. Yüzyılımızı karşılayalım. Yeni yılınız tekrar kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

Başkan Ercengiz, Belediye personelinin yeni yılını kutladıBaşkan Ercengiz, Belediye personelinin yeni yılını kutladı

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Başkan Ercengiz'den yeni yıl mesajı
Bölgesel

Başkan Ercengiz'den yeni yıl mesajı

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz yeni yıl mesajı yayımladı.

Başkan Ercengizle minikler arasında keyifli sohbet
Yerel Yönetim

Başkan Ercengizle minikler arasında keyifli sohbet

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, belediye çalışmalarını izleyen ilkokul çocukları ile sohbet ederek, çocukların taleplerini dinledi.

Türk’ün gücünü dünyaya ispatlayan kahramanlık mücadelesidir
Bölgesel

Türk’ün gücünü dünyaya ispatlayan kahramanlık mücadelesidir

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi 108. yıl dönümü ile ilgili mesaj yayımladı.

Burdur Belediye Başkanı Ercengiz, Muhtarlar ile bir araya geldi
Yerel Yönetim

Burdur Belediye Başkanı Ercengiz, Muhtarlar ile bir araya geldi

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, 35 Mahalle muhtarı ile bir araya geldi

Ercengiz sağlık çalışanlarını ziyaret etti
Yerel Yönetim

Ercengiz sağlık çalışanlarını ziyaret etti

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle sağlık çalışanlarını ziyaret etti.

Burger King ikinci kez Burdur'da hizmete başladı
Bölgesel

Burger King ikinci kez Burdur'da hizmete başladı

Burdur'da daha önce hizmet veren Burger King, yeniden Burdur'da hizmet vermeye başladı.