Burdur / Bucak

Başkan İlkay Güngör'den iyi tarıma destek

Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, Surindira Rajaphat Üniversitesi tarafından yerel kalkınma üzerine ulusal ve uluslararası sürdürülebilirlik takdir belgesi ile onurlandırıldı.

Başkan İlkay Güngör'den iyi tarıma destek

Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, Surindira Rajaphat Üniversitesi tarafından yerel kalkınma üzerine ulusal ve uluslararası sürdürülebilirlik takdir belgesi ile onurlandırıldı.

Sürdürülebilir iyi tarım uygulamalarına destek veren Belediye Başkanı İlkay Güngör, İyi Tarım Uygulamaları ve Tarımsal Araştırmalarda Akdeniz Üniversitesi – Kızılkaya Modeli toplum dayanışması konulu buluşmaya katıldı.

Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kızılkaya'da yapılan program sonrasında açıklamada bulunan Kızılkaya Belediyesi, " İyi Tarım Uygulamaları ve Tarımsal Araştırmalarda Akdeniz Üniversitesi – Kızılkaya Modeli toplum dayanışması konulu buluşmamızı bu gün gerçekleştirdik. Beldemizin ileri gelen çiftçilerini seminer kapsamında Akdeniz Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. M. İlhan ÇAĞIRGAN ile buluşturduk. Sonrasında karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunulun yararlı bir eğitim oldu. Ayrıca Prof. Dr. M. İlhan ÇAĞIRGAN geçen aylarda TAYLAND’ ta SURİNDİRA RAJAPHAT ÜNİVERİSİTESİ Üniversitesinde tanıtmış olduğu Akdeniz Üniversitesi – Kızılkaya Modeli konusu çok büyük beğeni toplamış olup SURİNDİRA RAJAPHAT ÜNİVERİSİTESİ tarafından Belediye Başkanımız Sayın İlkay GÜNGÖR yerel kalkınma üzerine ulusal ve uluslararası sürdürülebilirlik takdir belgesi ile Akdeniz Üniversitesi – Kızılkaya Modeli ‘nin 1998 yılında başlamasını sağlayan eski dönem Belediye Başkanlarımızdan Sayın Bahattin GÜNGÖR ise Üniversitenin hediyesi ile onurlandırılmışlardır. Beldemizde çiftçilerimiz için yapmış olduğumuz seminerimize katılım sağlayan çiftçi dostu Sayın Prof. Dr. M. İlhan ÇAĞIRGAN ‘ a Bucak İlçe Tarım Müdürü Sayın Mustafa AKGÜL’ e , Bucak Ziraat Odası Başkanı Sayın Bilal ÖZEL’ e ve tüm katılımcılara teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

Başkan İlkay Güngör'den iyi tarıma destekBaşkan İlkay Güngör'den iyi tarıma destekBaşkan İlkay Güngör'den iyi tarıma destekBaşkan İlkay Güngör'den iyi tarıma destekBaşkan İlkay Güngör'den iyi tarıma destekBaşkan İlkay Güngör'den iyi tarıma destekBaşkan İlkay Güngör'den iyi tarıma destek

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Mürüvet Güngör, MHP Burdur'dan aday adayı oldu
Bölgesel

Mürüvet Güngör, MHP Burdur'dan aday adayı oldu

Burdur'da 2023 genel seçim tarihlerinin netlik kazanması ile aday adaylık sürecinde hareketlilik artmaya başladı.

Burdur'da ilkleri İlkay Güngör gerçekleştiriyor
Bölgesel

Burdur'da ilkleri İlkay Güngör gerçekleştiriyor

Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, gün birlik olma günü diyerek, 10 ilde büyük yıkıma neden olan deprem bölgesi için 1 maaşını bağışladı.

Kızılkaya'dan deprem bölgesine yardım eli
Bölgesel

Kızılkaya'dan deprem bölgesine yardım eli

Kahramanmaraş'ta yaşanan deprem sonrasında Burdur'un Bucak ilçesi Kızılkaya Beldesi’nden yardım ekibi yola çıktı.

Başkan Güngör’den Toros Gaz’a ziyaret
Yerel Yönetim

Başkan Güngör’den Toros Gaz’a ziyaret

Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, Torosgaz Genel Müdürü Abdurrahman Atabey’i ziyaret ederek, doğalgaz çalışmalarını görüştü.

Başkan Güngör durmuyor, belediyenin araç filosu büyüyor
Yerel Yönetim

Başkan Güngör durmuyor, belediyenin araç filosu büyüyor

Kızılkaya Belediyesi'nin araç filosu her geçen gün daha da büyüyor.

Başkan İlkay Güngör'den Bahçeli'ye ziyaret
Bölgesel

Başkan İlkay Güngör'den Bahçeli'ye ziyaret

Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye ziyarette bulundu.