Burdur / Bucak

Kalite lezzet uygun fiyatlarla Uyanış Hanedan Kahvesi Bucak'ta hizmetinizde

Bucak'ta uygun fiyat ve kaliteli hizmetin yeni adresi Hanedan Kafeterya hizmete açıldı.

Kalite lezzet uygun fiyatlarla Uyanış Hanedan Kahvesi Bucak'ta hizmetinizde

Bucak'ta uygun fiyat ve kaliteli hizmetin yeni adresi Uyanış Hanedan Kahvesi hizmete açıldı.
Sıcak ve soğuk içeceklerden yemek, tatlı ve pasta çeşitlerine kadar her şeyi tadabileceğiniz Uyanış Hanedan Kahvesinde arkadaşlarınızla oyun oynayabileceğiniz oyun grupları da bulunuyor.

Uyanış Hanedan Kahvesinde neler var neler

Kalite ve uygun fiyatın adresi Uyanış Hanedan Kahvesinde, sıcak içecek olarak; yeşil ve siyah çay çeşitleri, dünya kahveleri, filtre kahve çeşitleri, salep gibi birçok çeşit bulunurken aynı zamanda soğuk içecekler; Milkshake çeşitleri, frozen çeşitleri, soda ve kolanın yanı sıra vitamin bardan dilediğiniz içecekler de sizi bekliyor. Ayrıca Kahvaltı tabağı, hamburger, pizza, tost çeşitleri gibi birçok lezzet ile karnınızı doyurabilir, pasta çeşitleriyle ağzınızı tatlandırabilirsiniz.

Nezih ortamda oyun keyfi

Nezih bir ortamda oyun oynamak isteyenler için Uyanış Hanedan Kahvesinde okey, tavla, kağıt oyunları da sizleri bekliyor. Çerez yiyerek oyunun keyfine varmak için kaç kalmadan Uyanış Hanedan Kahvesine gidebilirsiniz.

Özel günler ve ailelere kaliteli hizmet

Aileleri de unutmayan Uyanış Hanedan Kahvesi özel olarak hazırladığı üst katında ailelere hizmet verirken, özel günler için de kullanabilecek bir konsept hazırladı. Ayrıca öğrencilerin ders çalışabileceği rahat masalar da bulunuyor.

En iyi hizmeti uygun fiyatlarla sunmaya çalıştıklarını belirten Uyanış Hanedan Kahvesi işletme sahibi, ' Bir kafede aranan her şeyi Bucak Halkı için hazırladık. Her gün saat 16:00 ile 24:00 arasında hizmet veriyoruz. Tüm Bucak Halkını işletmemize bekliyoruz." ifadelerini kullandı.

Tel: 0545 510 45 20

Adres: Alaattin Mahallesi Ramazan Selen Bulvarı Yeni Adliye Çaprazı Bucak / Burdur

 

Kalite lezzet uygun fiyatlarla Uyanış Hanedan Kahvesi Bucak'ta hizmetinizdeKalite lezzet uygun fiyatlarla Uyanış Hanedan Kahvesi Bucak'ta hizmetinizdeKalite lezzet uygun fiyatlarla Uyanış Hanedan Kahvesi Bucak'ta hizmetinizdeKalite lezzet uygun fiyatlarla Uyanış Hanedan Kahvesi Bucak'ta hizmetinizdeKalite lezzet uygun fiyatlarla Uyanış Hanedan Kahvesi Bucak'ta hizmetinizdeKalite lezzet uygun fiyatlarla Uyanış Hanedan Kahvesi Bucak'ta hizmetinizdeKalite lezzet uygun fiyatlarla Uyanış Hanedan Kahvesi Bucak'ta hizmetinizdeKalite lezzet uygun fiyatlarla Uyanış Hanedan Kahvesi Bucak'ta hizmetinizdeKalite lezzet uygun fiyatlarla Uyanış Hanedan Kahvesi Bucak'ta hizmetinizdeKalite lezzet uygun fiyatlarla Uyanış Hanedan Kahvesi Bucak'ta hizmetinizdeKalite lezzet uygun fiyatlarla Uyanış Hanedan Kahvesi Bucak'ta hizmetinizdeKalite lezzet uygun fiyatlarla Uyanış Hanedan Kahvesi Bucak'ta hizmetinizdeKalite lezzet uygun fiyatlarla Uyanış Hanedan Kahvesi Bucak'ta hizmetinizde

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Burdur Milletvekili Aday Adayı Dudu Aktürk kimdir ?
Bölgesel

Burdur Milletvekili Aday Adayı Dudu Aktürk kimdir ?

AK Parti Burdur Milletvekili Aday Adayı Dudu Aktürk'ün başvurusunun ardından Dudu Aktürk Kimdir? soruları gelmeye başladı. Peki Dudu Aktürk kimdir? İşte detaylar...

Burdur'da Ömer Bütüner, aday adaylığı başvurusunu yaptı
Bölgesel

Burdur'da Ömer Bütüner, aday adaylığı başvurusunu yaptı

Burdur'da aday adaylığı başvurusu yapan AK Parti Burdur Milletvekili Aday Adayı Ömer Bütüner, her şartta Burdur için gayret edeceğini belirtti.

Burdur 13 spor organizasyonuna ev sahipliği yapacak
Spor

Burdur 13 spor organizasyonuna ev sahipliği yapacak

Burdur AK Parti Milletvekili Bayram Özçelik, Burdur'da bakanlığa ait okul sporlar faaliyetleri müsabakaların bir kısmının yapılacağını açıkladı. İşte detaylar...

MAKÜ'nün projelerine TUBİTAK'tan destek
Bölgesel

MAKÜ'nün projelerine TUBİTAK'tan destek

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) öğrencileri tarafından hazırlanan 38 proje TÜBİTAK tarafından desteklenmeye uygun görüldü.

Mehmet Akif Ersoy UAM, Vatan Şairini Farklı Yönleriyle Anlatmaya Devam Ediyor
Bölgesel

Mehmet Akif Ersoy UAM, Vatan Şairini Farklı Yönleriyle Anlatmaya Devam Ediyor

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ), adını taşımaktan gurur duyduğu vatan şairini Türkiye’nin her yerinde anmaya ve anlatmaya devam ediyor. İşte detaylar...

Burdur Mv. A. Adayı Dudu Aktürk'ten, NNC Medya'ya ziyaret
Bölgesel

Burdur Mv. A. Adayı Dudu Aktürk'ten, NNC Medya'ya ziyaret

Burdur AK Parti Milletvekili Aday Adayı Dudu Aktürk, NNC Medya'yı ziyaret etti. İşte detaylar...