Burdur / Gölhisar

Gölhisar ve Altınyayla Süt Üreticileri Birliği yeni Başkanı Soner Özdemir

GÖLHİSAR VE ALTINYAYLA İLÇELERİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİNDE BAYRAK DEĞİŞİMİ 31 Ocak 2011 tarihinde kurulan Gölhisar ve Altınyayla İlçeleri Süt Üreticileri Birliği 2023 yılı olağan genel kurulu yapıldı.

Gölhisar ve Altınyayla Süt Üreticileri Birliği yeni Başkanı Soner Özdemir


31 Ocak 2011 tarihinde kurulan Gölhisar ve Altınyayla İlçeleri Süt Üreticileri Birliği 2023 yılı olağan genel kurulu yapıldı.
06 Mart 2023 Pazartesi günü Gölhisar ilçesi  Mehmet Akif Ersoy Konferans Salonunda gerçekleştirilen Gölhisar ve Altınyayla İlçeleri Süt Üreticileri Birliği Genel kurulu tamamlandı.
Yapılan olağan genel kurulda ilk olarak birliğin faaliyet ve mali tabloları okunarak oylamaya sunuldu. Oy birliği ile kabul edilen mali tablolar ve birlik faaliyetlerinin ardından seçimlere geçildi.
Yönetim Kuruluna Soner ÖZDEMİR, Oğuzhan ÖZACAR, Aşkın HASKILINÇ, Ayhan KARAKAYA ve Ali BOZKURT, Denetleme Kuruluna: İsa KAN, Selçuk KARA ve İbrahim AKSOY ve Merkez Birliği Ankara Temsilciliğine Kahraman ARLI seçildi.
Yönetim Kurulu Başkanı Soner ÖZDEMİR ve Başkan Yardımcısı Oğuzhan ÖZACAR yapmış olduğu hizmetler anısına kurucu Başkan Kahraman ARLI’YA plaket taktim etti. Gölhisar’da uzun zamandır görülmeyen bu devir teslim salonda alkışlarla karşılandı.
Gölhisar ve Altınyayla İlçeleri Süt Üreticileri Birliği’nin Kurucu Başkanı Veteriner Hekim Kahraman Arlı kısa bir konuşma gerçekleştirdi.
Arlı konuşmasında özetle;
“Öncelikle genel kurulumuza katılımlarınızdan dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İçinde bulunduğumuz bu mübarek günde tüm Türk-İslam aleminin Berat Kandili’ni tebrik ediyorum.
Birliğimizi bundan yaklaşık 12 yıl önce kurarken birbirinden hiçbir zaman ayırmadığımız iki güzel ilçemiz olan Altınyayla, Gölhisar ve çevreleriyle birlikte buradaki üreticilerimize hizmet etme düşüncesiyle yola çıktık. Geçen süre zarfında elimizden geldiği kadar iyi hizmet etmeye gayret gösterdik ve başarılı projelere imza attık. Aslında konuşulacak çok şey yok. Her zaman dediğimiz gibi az konuşup çok iş yaptık. Her kuruma misal olması düşüncesiyle de 3 dönemdir yürütmekte olduğum başkanlık görevini birliğimizi daha da ileriye götüreceğine inandığımız kişilere teslim etme vaktimizin geldiği kararına vardık.
Ben sizlerden helallik diliyorum. Bizden yana bir hak varsa helal olsun. Genel kurulumuz ve yeni seçilecek birlik yönetimimiz öncelikle üreticimize, birliğimize ve Altınyayla, Gölhisar ilçelerimize hayırlı olsun.” Dedi.
Programın devamında yeni seçilen Başkan Soner ÖZDEMİR; Yıllardır süt sektörünün içinde, sorunları ve çözüm yollarını bildiğimize inandığımız bu yolda yeni ekibimizle iki ilçemiz hayvancılığını daha ileriye taşıma hedefi ve gayreti içinde olacağız. Biz buraya başkan olma hevesi içinde değil hizmet etme aşkı içinde çıktık. Oğuzhan kardeşim başta olmak üzere yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri ile hedefimiz süt üretimini daha ileriye götürmek olacaktır. Dedi.
Haber: Gölhisar Gündem Gazetesi

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Burdurlular Dikkat! Sularımız sonsuz ve sorunsuz değil
Bölgesel

Burdurlular Dikkat! Sularımız sonsuz ve sorunsuz değil

Burdur Jeoloji mühendisleri odası il Temsilcisi Hüseyin Tarhan, su sorununa dikkat çekerek, Dünya Su Günü nedeniyle açıklamalarda bulundu.

Burdur'da Kadir Baybaş, milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptı
Bölgesel

Burdur'da Kadir Baybaş, milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptı

Burdur'da da tüm Türkiye'de olduğu gibi seçim heyecanı sürüyor. Kadir Baybaş, Yeniden Refah Partisi Burdur Milletvekilliğine aday adaylığı başvurusunda bulundu. İşte detaylar...

Seçim Gündemi kızışıyor Akdenizin nabzı seçim özel
Bölgesel

Seçim Gündemi kızışıyor Akdenizin nabzı seçim özel

Burdur ve bölgede genel seçim öncesinde aday adaylar belli olmaya devam ediyorlar. Sürecin başlaması ile birlikte aday adayı olmak isteyenler başvurularını yapmaya başladı.

Bosch Bucak bayii Türkerlerden Mart ayına özel dev kampanya
Tanıtım

Bosch Bucak bayii Türkerlerden Mart ayına özel dev kampanya

Burdur'un Bucak ilçesinde hizmet vermekte olan Bosch Bucak Bayii Türkerler Mart ayına özel dev kampanya başlattı. İşte detaylar...

Burdur Bucak'ta Ramazan pidesi fiyatları belli oldu
Bölgesel

Burdur Bucak'ta Ramazan pidesi fiyatları belli oldu

Burdur'un Bucak ilçesinde Ramazan Pidesinin fiyatı belli oldu. 11 Ayın Sultanı Ramazan Ayı bu Perşembe günü başlıyor. Fırıncılar da hazırlıklarını başlattı. İşte detaylar...

Burdur'da Mustafa Oğuz, aday adaylık müracaatını yaptı
Bölgesel

Burdur'da Mustafa Oğuz, aday adaylık müracaatını yaptı

Burdur'da milletvekilliği aday adaylığı için istifa eden Başkan Mustafa Oğuz bugün akşam saatlerinde aday adaylık başvurusunu yaptı.